درباره انتشارات راه پرداخت

ما عاشق فناوری و نوآوری هستیم؛ تلاش می‌کنیم تاثیر فناوری و نوآوری بر زندگی و کار را درک کنیم؛ در انتشارات راه پرداخت تلاش می‌کنیم ناشر کتاب‌های برتر فناوری و نوآوری جهان باشیم؛ برای همین بهترین کتاب‌های ناشران حرفه‌ای جهان را به دقت بررسی، انتخاب و آماده می‌کنیم. با این که کتاب‌های ما در حوزه‌های رمزارز، ارز دیجیتال و بلاکچین بیشتر شناخته شده و ممکن است بسیاری ما را بیشتر با فعالیت‌های رسانه‌ای و آموزشی در حوزه فین‌تک و فناوری‌های مالی بشناسند؛ ولی ما به فراتر از فین‌تک می‌اندیشیم و تلاش می‌کنیم بر اقتصاد نوآوری و اقتصاد دیجیتال ایران اثرگذار باشیم.

هیچ ندیده‌ای هنوز

چرا کتاب؟

کتاب کامل‌ترین رسانه برای انتقال پیام است. کتاب کارکرد آموزش، اطلاع‌رسانی و سرگرم‌کنندگی را به صورت هم‌زمان دارد. کتاب شروع، اوج و پایان دارد. کتاب خوب مدل ذهنی منسجم دارد و آشفتگی انسان را کاهش می‌دهد. هیچ کدام از ابزارهای ارتباطی جدید و سنتی توان بالای کتاب در آموزش را ندارند. بنابراین کتاب بهترین ابزار خلق شده توسط بشر برای انتقال مفاهیم است.

در حال حاضر کتاب‌ها در ۳ قالب اصلی ارائه می‌شوند: کتاب کاغذی، کتاب الکترونیکی و کتاب‌های صوتی. با این که کتاب‌های صوتی و الکترونیکی در سال‌های گذشته رشد کرده‌اند؛ ولی هنوز اصلی‌ترین و پرمخاطب‌ترین قالب کتاب انواع کاغذی آن است. در سال‌های گذشته پیشرفت‌های صنعت کاغذ، چاپ، گرافیک، بسته‌بندی، لجستیک و انواع آن به کمک کتاب‌ها آمده‌اند. حالا آسان‌تر از هر زمان دیگری امکان دسترسی به کتاب‌های چاپی وجود دارد و کتاب‌ها در قالب جذاب‌تر و دلنوازتری نسبت به گذشته به دست مخاطبان می‌رسند. به عنوان نمونه پیشرفت‌هایی که در زمینه فونت فارسی داشته‌ایم لذت خواندن و دست گرفتن کتاب‌های چاپی را بیش از گذشته کرده‌اند.

ما در انتشارات راه پرداخت در زمینه توسعه فناوری‌های مالی، شمول مالی، سواد مالی و در نهایت افزایش کیفیت زندگی با توجه به آن چه گفته شد به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه آموزش و انتقال مفاهیم نوین کتاب است. با این که در ابتدا تمرکز ما بر تجربه خوب و لذت‌بخش در زمینه کتاب‌های چاپی بوده است ولی در ادامه کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی را مورد توجه ویژه قرار خواهیم داد.
ما در انتشارات راه پرداخت با استفاده از فونت‌های زیبا و خوانای فارسی و استفاده از کاغذ بالکی و بسته‌بندی زیبا تلاش می‌کنیم محتوای مناسب را در یک فرمت جذاب تقدیم مخاطبان کنیم.

ما در تولید کتاب‌های راه پرداخت از کاغذهای مرغوب بالکی استفاده می‌کنیم که هم سبک باشند و هم دوست‌دار محیط‌زیست. همچنین برای هر کتاب کاغذ کادوی مخصوص آن کتاب را طراحی می‌کنیم که وقتی کتاب را برای مخاطبان خود ارسال می‌کنیم تجربه دوست‌داشتنی از دریافت کتاب را برای آنها بسازیم. کتاب‌های راه پرداخت را علاوه بر خرید از طریق فروشگاه‌های معتبر اینترنتی ایران می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین انتشارات راه پرداخت هم تهیه کنید.

 

کتاب‌های منتشر شده تا امروز

زمانی به این فکر می‌کردیم که چگونه می‌توانیم حداقل صد کتاب در زمینه فناوری و نوآوری منتشر کنیم؛ وقتی از این تعداد گذر کردیم حواس‌مان نبود! تمرکز ما بر انتشار کتاب‌های با کیفیت و خواندنی در حوزه‌های فناوری و نوآوری بود و حساب کار از دست ما در رفته بود. امروز به این فکر می‌کنیم که در ۵ سال آینده بیش از هزار کتاب در زمینه فناوری و نوآوری منتشر کنیم. اگر علاقه دارید فهرست همه کتاب‌های منتشر شده تا امروز را ببینید اینجا را کلیک کنید.

حامیان کتاب‌های راه پرداخت

ما در انتشارات راه پرداخت تلاش می‌کنیم بری انتشار کتاب‌ها حمایت بخش خصوصی را در کنار خودمان داشته باشیم. به همین خاطر ما صمیمانه از تمام کسب‌وکارهایی که در این سال‌ها حامی انتشار کتاب‌های راه پردخت بوده‌اند تشکر می‌کنیم. ما قدردان کسب‌وکارهایی هستیم که در مسیر خود انتخاب کردند از انتشار دانش حمایت کنند. امیدواریم بتوانیم این راه را قوی‌تر ادامه دهیم.

برخی از منابع انتشارات

تمرکز ما در انتشارات انتخاب بهترین کتاب‌های بهترین انتشاراتی‌های دنیا و ترجمه آنها است. ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و با دقت بالایی متن‌ها را ترجمه و در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم. تمرکز ما در وایت‌پیپرها انتخاب بهترین گزارش‌ها از بهترین موسسه‌های تحقیقاتی دنیا و ترجمه آنها است. ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و با دقت بالایی متن‌ها را ترجمه و در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم.

معرفی

مدیران راه پرداخت

رضا قربانی
مدیرمسئول

مینا والی
شورای سیاستگذاری

رسول قربانی
شورای سیاستگذاری

قاسم سرافرازی
مشاور

علی ورامینی
مشاور

یلدا شایسته‌فر
ویراستار

علیرضا کیوان
طراحی و گرافیک

معرفی نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و طراحان همکار

همراهان

وحید صیامی
پژوهشگر، معلم و نویسنده

احمد میردامادی
کارآفرین و مترجم

مونا نهالبار
بانکدار و مترجم

مهدی شامی زنجانی
پژوهشگر، نویسنده و مترجم

علیرضا کاظمی‌نیا
مترجم

محمجعفر نعناکار
حقوق‌دان و مولف

مازیار نوربخش
کارآفرین و مترجم

سیاوش تفضلی
کارآفرین و مترجم

نجمه نوذر
پژوهشگر و نویسنده

مینا رستم‌پور
مترجم

محمد آذرنیوار
مولف

الهه امیرجان
مترجم

کمیل علی تقوی
مترجم

نیما ملک‌پور
مولف

محمدحسن خلخالی
مولف

پیمان رحمانی
مترجم

شهرام خلیل‌نژاد
مترجم

فاطمه عبداله
کارآفرین و مترجم

کسری دولت‌خواهی
مترجم

محمد جعفریان
مترجم

محمدرضا باقرزاده
مترجم

محمود محمودزاده
مترجم

مرتضی حمزه سرکانی
مترجم

انسیه هویلج
مترجم

همکاری در تولید و انتشار کتاب

در صورت تمایل باری مشارکت در تولید کتاب‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای هر کدام از کتاب‌های منتشر شده راه پرداخت را انتخاب و حامی انتشار چاپ جدیدی از آن شوید.

حمایت همکاری در تولید

درباره راه‌کار

انتشارات راه پرداخت بخشی از کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار است. رسانه‌های راه‌کار در زمینه فناوری‌های مالی (فین‌تک) شناخته شده هستند؛ ولی ما در راه‌کار به فراتر از فین‌تک می‌اندیشیم. تمرکز راه‌کار تولید و توزیع محتوای اثربخش است؛ نخ تسبیح همه فعالیت‌های راه‌کار هم پنج واژه است؛ فناوری، نوآوری، ایده‌ها،تفکر طراحی و کسب‌وکارها. راه‌کار در این سال‌ها تلاش کرده صدای بخش خصوصی اقتصاد ایران باشد. تلاش کردیم روندها و رویدادهای مرتبط با اقتصاد نوآوری و اقتصاد دیجیتال ایران را پوشش ‌دهیم.

برندهای راه‌کار

انتشارات راه پرداخت بخشی از کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار است؛ راه‌کار بر روی فعالیت‌های رسانه‌ای و محتوایی سرمایه‌گذاری می‌کند

تماس با ما

Free intake

تهران، جنت‌آباد جنوبی، خیابان لاله غربی، روبه‌روی پاساژ سمرقند، خیابان حدیث، کوچه حدیث دوم، پلاک ۸

تلفن: ۴۴۴۴۳۹۶۶

همراه: ۰۹۳۷۴۹۹۰۶۱۰

کد پستی: ۱۴۷۴۶۹۴۵۸۱