درباره انتشارات راه پرداخت

 

ما عاشق فناوری و نوآوری هستیم و تلاش می‌کنیم تأثیر فناوری و نوآوری بر زندگی و کسب‌وکار را درک کنیم؛ در انتشارات راه پرداخت (به‌عنوان یکی از محصولات کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار) تلاش می‌کنیم با شناسایی و تمرکز بر کتب منتخب ناشران برتر جهان و همچنین گزارش‌های منتخب و ارزشمند مؤسسات تحقیقاتی دنیا در حوزه فناوری و نوآوری، بهترین‌ها را انتخاب و با دقت بالایی متن‌ها را ترجمه کرده و در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم.

در حال حاضر کتاب‌های انتشارات راه ‌پرداخت در سه قالب اصلی ارائه می‌شوند؛ کتاب‌های چاپی، الکترونیکی و صوتی. با اینکه در ابتدا تمرکز ما بر تجربه خوب و لذت‌بخش در زمینه کتاب‌های چاپی بوده، ولی کتاب‌های الکترونیکی و صوتی را نیز مورد توجه ویژه قرار داده‌ایم. تا امروز توانسته‌ایم بیش از ۱۵۰ کتاب ترجمه‌ای و تألیفی را به مخاطبان خوب‌مان تقدیم کنیم و امیدواریم با استمرار و ارتقای کیفیت روزافزون، این روند را با قوت بیشتری ادامه دهیم.

با وجود اینکه کتاب‌های ما در حوزه‌های رمزارز و بلاکچین بیشتر شناخته شده‌اند و ممکن است بسیاری ما را بیشتر با فعالیت‌های رسانه‌ای و آموزشی در حوزه فین‌تک و فناوری‌های مالی بشناسند؛ ولی ما به فراتر از فین‌تک می‌اندیشیم و تلاش می‌کنیم بر اقتصاد نوآوری و اقتصاد دیجیتال ایران اثرگذار باشیم. امیدواریم با همراهی همه آنهایی که توسعه اقتصاد و کارآفرینی در ایران برایشان اهمیت دارد، بتوانیم قدمی در راه توسعه اقتصاد نوآوری ایران برداریم. صمیمانه دست همه کسانی را که به هر شکلی در این راه به ما کمک می‌کنند، به گرمی می‌فشاریم.

هیچ ندیده‌ای هنوز

چرا کتاب؟

کتاب کامل‌ترین رسانه برای انتقال پیام است. کتاب کارکرد آموزش، اطلاع‌رسانی و سرگرم‌کنندگی را به صورت همزمان دارد. یک کتاب خوب، شروع، اوج و پایان دارد و به دلیل برخورداری از یک مدل ذهنی منسجم، می‌تواند آشفتگی ذهنی انسان را کاهش ‌دهد.

هیچ کدام از ابزارهای ارتباطی جدید و سنتی توان بالای کتاب در آموزش را ندارند. بنابراین کتاب بهترین ابزار خلق شده توسط بشر برای انتقال مفاهیم است. از طرفی، هنوز اصلی‌ترین و پرمخاطب‌ترین قالب کتاب، انواع کاغذی آن است. در سال‌های گذشته پیشرفتهای صورت گرفته در صنعت کاغذ، چاپ، گرافیک، بسته‌بندی، لجستیک و انواع آن به کمک کتاب‌ها آمده‌اند و در نتیجه، امروزه آسان‌تر از هر زمان دیگری امکان دسترسی به کتاب‌های چاپی وجود داشته و کتاب‌ها در قالب جذابتر و دلنوازتری نسبت به گذشته به دست مخاطبان می‌رسند. همچنین، به دلیل پیشرفت‌هایی که در زمینه فونت فارسی صورت گرفته، خواندن و دست گرفتن کتاب‌های چاپی بیش از پیش، لذت‌بخش شده است.

ما در انتشارات راه‌پرداخت در زمینه توسعه فناوری‌های مالی، شمول مالی، سواد مالی فعالیت می‌کنیم و با توجه به موارد ذکر شده، به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه آموزش و انتقال این مفاهیم نوین، کتاب است.

در انتشارات راه‌پرداخت با استفاده از فونت‌های زیبا و خوانای فارسی و استفاده از کاغذ بالکی و بسته‌بندی زیبا تلاش می‌کنیم محتوای مناسب را در یک فرمت جذاب تقدیم مخاطبان کنیم.
فراهم کردن یک تجربه خوب از دریافت و خواندن کتاب، یکی از اهداف اصلی ما در انتشارات راه‌پرداخت است. بدین منظور از کاغذهای مرغوب بالکی استفاده می‌کنیم که هم سبک باشند و هم دوست‌دار محیطزیست. در مرحله بعدی، برای هر کتاب، کاغذ کادوی مختص آن کتاب را طراحی کرده و پس از بسته‌بندی برای مخاطب ارسال می‌کنیم. برای تجربه این حس خوب، می‌توانید کتاب‌های راه پرداخت را علاوه بر خرید از طریق فروشگاه‌های معتبر اینترنتی ایران، از طریق فروشگاه آنلاین انتشارات راه‌پرداخت تهیه فرمایید.

کتاب‌های منتشر شده تا امروز

زمانی به این فکر می‌کردیم که چگونه می‌توانیم حداقل صد کتاب در زمینه فناوری و نوآوری منتشر کنیم؛ وقتی از این تعداد گذر کردیم حواس‌مان نبود! تمرکز ما بر انتشار کتاب‌های با کیفیت و خواندنی در حوزه‌های فناوری و نوآوری بود و حساب کار از دست ما در رفته بود. امروز به این فکر می‌کنیم که در ۵ سال آینده بیش از هزار کتاب با کیفیت در زمینه فناوری و نوآوری منتشر کنیم.

حامیان کتاب‌های راه پرداخت

ما در انتشارات راه پرداخت تلاش می‌کنیم بری انتشار کتاب‌ها حمایت بخش خصوصی را در کنار خودمان داشته باشیم. به همین خاطر ما صمیمانه از تمام کسب‌وکارهایی که در این سال‌ها حامی انتشار کتاب‌های راه پردخت بوده‌اند تشکر می‌کنیم. ما قدردان کسب‌وکارهایی هستیم که در مسیر خود انتخاب کردند از انتشار دانش حمایت کنند. امیدواریم بتوانیم این راه را قوی‌تر ادامه دهیم.

برخی از منابع انتشارات

تمرکز ما در انتشارات انتخاب بهترین کتاب‌های بهترین انتشاراتی‌های دنیا و ترجمه آنها است. ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و با دقت بالایی متن‌ها را ترجمه و در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم. تمرکز ما در وایت‌پیپرها انتخاب بهترین گزارش‌ها از بهترین موسسه‌های تحقیقاتی دنیا و ترجمه آنها است. ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و با دقت بالایی متن‌ها را ترجمه و در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم.

معرفی

مدیران راه پرداخت

رضا قربانی
مدیرمسئول

مینا والی
شورای سیاستگذاری

رسول قربانی
شورای سیاستگذاری

رضا جمیلی
مدیر توسعه کسب‌وکار

علیرضا کیوان
مدیر طراحی و گرافیک

سمیرا امیری
ویراستار

رزا فربودمنش
دستیار مدیر انتشارات

معرفی نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و طراحان همکار

همراهان

وحید صیامی
پژوهشگر، معلم و نویسنده

احمد میردامادی
کارآفرین و مترجم

مونا نهالبار
بانکدار و مترجم

مهدی شامی زنجانی
پژوهشگر، نویسنده و مترجم

علیرضا کاظمی‌نیا
مترجم

محمجعفر نعناکار
حقوق‌دان و مولف

مازیار نوربخش
کارآفرین و مترجم

سیاوش تفضلی
کارآفرین و مترجم

نجمه نوذر
پژوهشگر و نویسنده

مینا رستم‌پور
مترجم

محمد آذرنیوار
مولف

الهه امیرجان
مترجم

کمیل علی تقوی
مترجم

نیما ملک‌پور
مولف

محمدحسن خلخالی
مولف

پیمان رحمانی
مترجم

شهرام خلیل‌نژاد
مترجم

فاطمه عبداله
کارآفرین و مترجم

کسری دولت‌خواهی
مترجم

محمد جعفریان
مترجم

محمدرضا باقرزاده
مترجم

محمود محمودزاده
مترجم

مرتضی حمزه سرکانی
مترجم

انسیه هویلج
مترجم

همکاری در تولید و انتشار کتاب

در صورت تمایل باری مشارکت در تولید کتاب‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای هر کدام از کتاب‌های منتشر شده راه پرداخت را انتخاب و حامی انتشار چاپ جدیدی از آن شوید.

حمایت همکاری در تولید

درباره راه‌کار

انتشارات راه پرداخت بخشی از کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار است. رسانه‌های راه‌کار در زمینه فناوری‌های مالی (فین‌تک) شناخته شده هستند؛ ولی ما در راه‌کار به فراتر از فین‌تک می‌اندیشیم. تمرکز راه‌کار تولید و توزیع محتوای اثربخش است؛ نخ تسبیح همه فعالیت‌های راه‌کار هم پنج واژه است؛ فناوری، نوآوری، ایده‌ها،تفکر طراحی و کسب‌وکارها. راه‌کار در این سال‌ها تلاش کرده صدای بخش خصوصی اقتصاد ایران باشد. تلاش کردیم روندها و رویدادهای مرتبط با اقتصاد نوآوری و اقتصاد دیجیتال ایران را پوشش ‌دهیم.

برندهای راه‌کار

انتشارات راه پرداخت بخشی از کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار است؛ راه‌کار بر روی فعالیت‌های رسانه‌ای و محتوایی سرمایه‌گذاری می‌کند

تماس با ما

Free intake

تهران، جنت‌آباد جنوبی، خیابان لاله غربی، روبه‌روی پاساژ سمرقند، خیابان حدیث، کوچه حدیث دوم، پلاک ۸

تلفن: ۴۴۴۴۳۹۶۶

همراه: ۰۹۳۷۴۹۹۰۶۱۰

کد پستی: ۱۴۷۴۶۹۴۵۸۱