طرح هدیه سازمانی انتشارات راه پرداخت به بهانه نوروز ۱۴۰۳

هر سال در آستانه سال نو کسب‌وکارهای موفق برای همکاران، مشتریان و شرکای خود هدیه‌های ارزنده‌ای ارسال می‌کنند. در این بسته‌‌ها، هدیه‌های متعددی وجود دارد؛ هدیه‌هایی که معمولا به همراه یک بسته‌بندی شیک و زیبا ارسال می‌شوند. یکی از آیتم‌های ثابت بسته‌های هدیه «کتاب» است. هر کتاب و بسته‌های کتاب به خودی خود یک هدیه کامل هستند؛ اما کتاب‌ها می‌توانند کامل‌کننده بسته‌های نوروزی کسب‌وکارها هم باشند.

با ما تماس بگیرید

انتخاب ۳۶ کتاب از بین ۲۰۰ کتاب برای شما

انتشارات راه پرداخت در آستانه نوروز ۱۴۰۳ با نزدیک به ۲۰۰ کتاب آماده همکاری با کسب‌وکارها برای تکمیل بسته‌های نوروزی است. برای همین از بین حدود ۲۰۰ کتاب منتشر شده دست به انتخاب زدیم که کار را برای شما آسان‌تر کنیم. ما در انتشارات راه پرداخت ۳۶ کتاب‌مان را انتخاب کرده‌ایم که بیشتر مناسب هدیه دادن در ایام نوروز هستند. این کتاب‌‌ها در زمینه‌ فناوری و نوآوری از کتاب‌های برتر هستند و مطالعه آنها توسط تعداد بسیاری از مخاطبان ما به دیگران پیشنهاد شده است.

با ما تماس بگیرید

چرا کتاب هدیه مناسبی است؟

ما در انتشارات راه پرداخت این امکان را فراهم کرده‌ایم که کتاب‌ها با لوگو و حتی مقدمه و معرفی حامی آماده شوند. علاوه بر این می‌توانیم بسته‌بندی‌ها زیبا برای شما بسازیم. تمام کتاب‌های انتشارات راه پرداخت با کاغذ کادو و شیرینگ عرضه می‌شوند. این امکان برای شما فراهم است که لوگو و پیام‌تان را بر روی کاغذ کادو‌ها چاپ کنیم. انتشارات راه پرداخت جزو اولین انتشاراتی‌ها در ایران بود که لوگوی کسب‌وکارهای موفق را به عنوان حامی بر روی نسخه چاپی کتاب‌ها درج کرد؛ روشی که بعدا مورد توجه دیگر انتشاراتی‌های موفق ایرانی قرار گرفت و امروز بسیاری از انتشاراتی‌های شناخته شده کتاب‌‌ها را با لوگوی کسب‌وکار به عنوان حامی منتشر می‌کنند. در طرح «هدیه سازمانی» انتشارات راه پرداخت این امکان برای کسب‌وکارها فراهم است که لوگوی کسب‌وکارشان را بر روی جلد و بخش‌هایی از کتاب درج کنند؛ همچنین مقدمه‌ای به قلم مدیران کسب‌وکار و نیز معرفی کسب‌وکار هم در کتاب چاپ می‌شود. قاعدتا کتابی که این چنین سفارشی‌سازی شده برای همکاران، مشتریان و شرکای کسب‌وکار جذاب‌تر از کتابی است که هیچ نشانی از کسب‌وکار ندارد.

در طول سال‌های گذشته بسیاری از هدیه‌ها از بین رفته و فراموش شده‌اند ولی کتاب‌ها زنده‌اند و نفس می‌کشند؛ اگر سری به اتاق مدیران موفق کسب‌وکارهای ایرانی بزنید حتما کتابخانه‌ای هست و حتما کتابی از کتاب‌های راه پرداخت را می‌توانید آنجا پیدا کنید. کسب‌وکاری که چند سال قبل کتاب را به همراه لوگوی خود برای مدیری دیگر فرستاده حتی امروز هم لوگوی کسب‌وکارش در اتاق آن مدیر می‌درخشد.

فهرست کتاب‌ها

یک هدیه ماندگار

یک کتاب‌ می‌تواند بارها و بارها خوانده شود و تا مدت‌ها در کنار افراد باقی می‌ماند و محتوای کتاب‌ هم در رشد و توسعه فردی اثربخش است؛ علاوه بر همه این موارد کتاب یکی از ارزان‌ترین انتخاب‌های ممکن برای هدیه سازمانی است. ما در انتشارات راه پرداخت با انتخاب ۳۶ کتاب سعی کرده‌ایم در مسیر ساختن بسته‌‌ای متفاوت به بهانه نوروز ۱۴۰۳ در کنار شما باشیم.

فهرست کتاب‌ها
طراحی متناسب با هویت بصری شما

در اهمیت بسته‌بندی

ما در انتشارات راه پرداخت معتقدیم که بسته‌بندی کتاب به اندازه خود کتاب مهم است. به همین خاطر همه کتاب‌های راه پرداخت شیرینگ می‌شوند و همراه با کاغذ کادوی سفارشی هر کتاب عرضه می‌شوند. علاوه بر این در طرح هدیه سازمانی ما می‌توانیم بسته‌های متمایزی برای کتاب‌های انتخابی شما طراحی و آماده کنیم.

فهرست کتاب‌ها

ما در  راه پرداخت از آنجایی که دغدغه‌ی شخصی‌سازی هدایا را به خوبی درک می‌کنیم، چند پیشنهاد به شما می‌دهیم:

 

01

بازطراحی جلد کتاب‌ها با توجه به هویت بصری کسب‌وکار شما

02

چاپ لوگوی کسب‌وکار بر روی جلد کتاب

03

انتشار یادداشت یکی از مدیران ارشد کسب‌وکار و انتشار متن معرفی کسب‌وکار در کتاب

04

بسته‌بندی به صورت سفارشی‌سازی شده

05

عدم درج قیمت

تماس با ما

انتشارات راه پرداخت تا امروز با کسب‌وکارهای متعددی همکاری کرده است و آماده‌ایم که این راه را با شما هم برویم. کافی است با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد کتاب‌ها با شماره‌ تلفن ۴۴۴۴۳۹۶۶ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید این فرم را پر کنید که ما با شما تماس بگیریم.

    فهرست پیشنهادی هدیه سازمانی برای نوروز ۱۴۰۳